Tanie materiały budowlane

Dyskusje na różne tematy

Re: Tanie materiały budowlane

Postautor: Martina » 08 maja 2017, 10:38 - pn

Przede wszystkim należy pamiętać, że nie zawsze tanie oznacza dobre i trwałe. Priorytetem powinny być materiały wysokiej jakości, ponieważ dom budujemy na wiele lat. To samo dotyczy okien, które powinny być trwałe i solidnie wykonane. Właśnie takie produktu możemy znaleźć w Poznańskiej fabryce mebli http://noweokno.pl/ . Ich asortyment jest wykonywany przez doświadczonych pracowników, a do całego procesu produkcji stale wprowadzane są najnowsze innowację ze światowego rynku. Jeśli już chcemy zaoszczędzić przy budowie lub remoncie domu to dodatkowym atutem jest fakt, że przedstawienie indywidualnej oferty oraz pomiar firma wykonuje za darmo.
Martina

Postautor: wawi » 06 lipca 2017, 21:30 - czw

W sumie wyszedł z tego tematu fajny zbiór sklepów ogólnobudowlanych.
wawi

Postautor: Szymon 34 » 03 sierpnia 2017, 14:27 - czw

No co zrobić:) wszystko trzeba kupić, czy to okna dachowe czy cegły, farby, kaloryfery, materiały pod fundamenty
Szymon 34

Postautor: KasiaJo » 07 sierpnia 2017, 17:39 - pn

To ja zdecydowanie polecam dlaelektrykow.pl. Jak z mężem remontowaliśmy dom to zaoszczędziliśmy naprawdę dużo pieniędzy. Ceny są bardzo konkurencyjne w porównaniu do marketów budowlanych, jakość też bardzo dobra no iszybka dostawa co łączy się z oszczędnością czasu i biegania po sklepach:)
KasiaJo

Postautor: piotrzz04 » 23 sierpnia 2017, 08:58 - śr

NIe zawsze najtansze materialy sa najbardziej oplacalne, sam sie o tym przekonalem. Mysle ze przy doborze materialow warto skorzystać z usług http://www.unicon-termo.pl/doradztwo_energetyczne . Nie tylko przygotują oni wasz budynek pod kątem oszczednosci na ogrzewaniu ale takze dobiorą odpowiednie materiały które też beda miały na to wpływ
piotrzz04

Postautor: umsa » 30 sierpnia 2017, 09:07 - śr

To ja od siebie polecę docieplajdom. Skorzystaliśmy z ich oferty przy zakupie materiałów do ocieplania domu. Posiadają zarówno styropian jak i wełnę ale i inne materiały potrzebne w czasie budowy. Z zakupów byłam bardzo zadowolona.
umsa

Postautor: Rucen » 30 sierpnia 2017, 14:37 - śr

Ja na materiałach budowlanych raczej bym nie oszczędzał
Rucen

Postautor: Leno » 12 września 2017, 21:22 - wt

No to fakt, że na materiałach budowlanych raczej nie powinno się oszczędzać ale można wybrać coś za rozsądną cenę. Wiadomo, że przy budowie szuka się oszczędności dlatego warto rozważyc rózne opcje. Ja np sporo zaoszczędziłem na konstrukcji dachu. Wybrałem wiązary w technologi płytek kolczastych http://wpwinvest.pl/oferta-wpw-invest/w ... olczastych . Sa tańsze i szybsze w montażu. Ponadto nie wymagają podpór ani ścian nośnych co daje sporo miejsca na poddaszu.
Leno

Poprzednia

Wróć do Rozmowy ogólne