Wybór uczelni i kierunku

Dyskusje na różne tematy

Re: Wybór uczelni i kierunku

Postautor: pola_piasecka » 02 czerwca 2017, 12:36 - pt

dostosuj go do swoich potrzeb a nie do tego co ktoś od ciebie oczekuje
pola_piasecka

Postautor: radison » 21 czerwca 2017, 13:29 - śr

Każdy ma inne zainteresowania, więc dla każdego przystosowane są inne studia. Ważne jednakże, aby dobrze wybrać i nie męczyć się tylko studiować z uśmiechem. Ja tak zrobiłem i jestem mega zadowolony ;) Grafika WSE została wybrana przeze mnie w zeszłym roku i już jestem prawie na trzecim semestrze ;) Czas szybko leci, a ja umiem co raz to więcej - podoba mi się bardzo podejście wykładowców oraz to, że mamy wiele zajęć praktycznych na komputerach ;)
radison

Postautor: Agusiek55 » 21 czerwca 2017, 14:08 - śr

Polecam wam głównie kierunki techniczne, zawód raczej bedziecie mieli pewny
Agusiek55

Postautor: Sunnkredio » 05 sierpnia 2017, 10:31 - sob

Teraz ponoć jest duże zapotrzebowanie na higienistki stomatologiczne. Tutaj http://lublin.dlastudenta.pl/kariera/ar ... 25665.html czytam o tym zawodzie i też myślę poważnie nad wybraniem właśnie tej ścieżki kariery. Trzeba chwytać chwilę i ksztalcić się w tym zawodzie, gdzie sa deficyty pracowników.
Sunnkredio

Postautor: Studenteczka » 08 sierpnia 2017, 17:49 - wt

Dobre studia i kierunek może być naprawdę bardzo pomocny w późniejszym czasie, inwestycja w samego siebie to najlepsza z możliwych, prędzej czy później musi się zwrócić, dla mnie przykładem jest http://karieram.cluster006.ovh.net/kto_jest_kim/50_najbardziej_wplywowych_kobiet_polskiej_reklamy/Beata_Monka/?PHPSESSID=37089fff3dbc511b1c0be7e97747c557, która w tym momencie zbiera profity wcześniejszych decyzji, robi to co lub i to w czym jest specjalistką, wybrała na samym początku taki kierunek i w tym się spełnia, każdemu życzę takiej drogi do sukcesu
Studenteczka

Postautor: monteo » 16 sierpnia 2017, 16:02 - śr

Uważam że powinno się wybierać uczelnię biorąc pod uwagę też swoje zainteresowania. Mi od dawna marzy się medycyna. Ale najpierw muszę zdać maturę rozszerzoną z biologii. Znalazłem bardzo ciekawa ofertę http://www.taniaksiazka.pl/t/biologia-dla-maturzysty/ Są tu repetytoria, vademecum, zbiory zadań maturalnych. Myślę że z tymi podręcznikami szybko powtórzę i utrwalę materiał. A jak szukacie też pomocy do innych przedmiotów , to patrzcie w zakładki.
monteo

Poprzednia

Wróć do Rozmowy ogólne