Basen a zdrowie

Dyskusje na różne tematy

Re: Basen a zdrowie

Postautor: Jinx » 22 czerwca 2017, 15:37 - czw

Poza pływaniem ważna jest odpowiednia dieta. Ja to miałam przejścia z dietą. Na szczęście znalazłam coś takiego jak catering dietetyczny. Trudno jest samemu przygotowywać dietetyczne dania, bo wszyscy wiemy, że są one dość wymagające. Gdyby nie catering dietetyczny (a konkretniej: http://dietykieta.pl) to bym sama nie dałarady.
Jinx

Postautor: Szymon 34 » 23 czerwca 2017, 21:10 - pt

praktycznie wszystko Ci wyjdzie na zdrowie o ile zachowasz po prostu rozsądek i umiar. Ogólnie wszystkie sporty wodne sprzyjają zdrowiu i aktywności. też odchudzaniu jak ktoś już wspomniał. Tak w sumie zaczęła się moja przygoda kiedy zacząłem chodzić na zajęcia w szkoła kitesurfingu
Szymon 34

Postautor: FarrahMoan » 26 czerwca 2017, 04:57 - pn

Zna ktoś jakiś godny polecenia basen w Krakowie? Nie mówię o naszym parku wodnym, tylko o miejscu, w którym można trochę popływać i wymęczyć się :) Najlepiej gdyby był otwarty wieczorem, żebym mogła pójść po pracy :)
FarrahMoan

Postautor: GaNanga » 26 czerwca 2017, 07:04 - pn

W Krakowie to tylko mogę polecić ten park wodny, ale chyba to Ci nie odpowiada :D Nie wiem tylko czemu - przecież można w nim spokojnie pływać, nawet jeżeli chcesz się zmęczyć. Chyba dawno tam nie byłaś :)
GaNanga

Postautor: oswaldlukrecj » 26 czerwca 2017, 14:15 - pn

Basen to jedna z najzdrowszych wysiłków fizycznych bo w dużej mierze odciąga stawy a jednocześnie pozwala się rozciągać oraz ćwiczyć mięśnie.
oswaldlukrecj

Postautor: patrykoos » 26 czerwca 2017, 20:51 - pn

Na przykład jeżeli chodzi o zdrowie kręgosłupa to nie ma zdrowszych ćwiczeń od pływania !
patrykoos

Postautor: Edyta6 » 28 czerwca 2017, 19:55 - śr

Ja akurat chodzę na basen bo to część mojej rehabilitacji. Mam skoliozę a dowiedziałam się tego na badaniach w specjalistycznym gabinecie w Krakowie. Zawsze odczuwalam ból w okolicach części lędźwiowych jednak nie spodziewałam się takiego wyniku sprawy. Dobrze że szybko zarejestrowałam się przez http://www.rehabilitacje.org/ i szybko podjęłam się rehabilitacji - ponieważ im później tym gorzej.
Edyta6

Postautor: Małoząb » 29 czerwca 2017, 18:22 - czw

GaNanga pisze:W Krakowie to tylko mogę polecić ten park wodny, ale chyba to Ci nie odpowiada :D Nie wiem tylko czemu - przecież można w nim spokojnie pływać, nawet jeżeli chcesz się zmęczyć. Chyba dawno tam nie byłaś :)

A ja nie polecam tego basenu. W Krakowie jest wiele pływalni, na któych nie spotkamy tyle dzieci z rodzicami i nie będzie tak głośno jak tam. Po drugie, ten cały Park Wodny jest mocno przereklamowany. Nie za często wymieniają tam wodę, a wiem to od osoby, która tam pracowała :D
Małoząb

Postautor: Dzennika5 » 31 lipca 2017, 08:54 - pn

Basenik zawsze dobra rzecz. Jednak nie zapominajcie o diecie! Ja ostatnio wpadlam na genialne produkty, bardzo zdrowe a i smaczne https://www.sklep.savpol.pl/blog/super- ... cznie.html
Dzennika5

Postautor: salthouse » 02 sierpnia 2017, 11:26 - śr

Osobom, nudzącym się w wakacje, a mającym odstający brzuszek polecam wczasy odchudzające dr Dąbrowskiej. To świetny sposób, żeby bezpiecznie schudnąć, a równocześnie poznać nowe smaki. Dodatkowo turnusy odchudzające to relaks dla duszy i ciała!
salthouse

PoprzedniaNastępna

Wróć do Rozmowy ogólne