Basen a zdrowie

Dyskusje na różne tematy

Re: Basen a zdrowie

Postautor: Sybilla » 28 sierpnia 2015, 09:33 - pt

Basen to samo zdrowie faktycznie. Mój tata ma problemy z kręgosłupem i dzięki temu że duzo pływa jest o wiele lepiej..ale co z tego jak zaczął palić cygara i zadyszki dostaje ;) Mówi ze kupując cygara w sieci http://ercigarros.pl/ jest taniej i zostaja mu pieniądze żeby na basen chodzić. Czasami go nie rozumiem...
Sybilla

Postautor: spicybartek » 24 września 2015, 09:43 - czw

To ja na basen chodzę na Hucie i nie dlatego że jestem gruby ale miałem problemy z kręgosłupem. Zrobiłem prześwietlenie w ultragenie i lekarz powiedział mi że nie mogę jeżdzić na nartach i rolkach ale mam pływać a na siłowni to też nie wszystko mogę robić. Basen jest najlepszy na wszystkie bóle i wszystkie mięśnie się ćwiczy.
spicybartek

Postautor: monteo » 20 października 2015, 11:47 - wt

Może basen to za mało.Ja mam blisko do Katowic i zastanawiam się czy nie skorzystać z oferty http://bodyfactory-trener.pl/trening-personalny/ Żona się śmieje, że brzuszek rośnie mi po ślubie. Chyba czas nad nim popracować.
monteo

Postautor: Kirkka » 17 lutego 2016, 13:08 - śr

Można śmiało powiedzieć, że zmęczenie i stres to są choroby współczesnej cywilizacji. Dlatego warto się wspomagać np. magnez b6 działanie właśnie na zmęczenie, stres. Podobnie warto zadbać o inne witaminy i ważne składniki diety. Dzisiaj niestety często nie zwracamy uwagi na to co jemy a to poważny błąd. I potem musimy sie leczyć lub suplementować, a przecież lepiej zapobiegać :)
Kirkka

Postautor: marciniak » 02 marca 2016, 15:46 - śr

Ja nie chodzę. Za bardzo się obawiam braku higieny.
marciniak

Postautor: Sybilla » 23 marca 2016, 16:16 - śr

To prawda że zmęczenie i stres nie służą naszemu zdrowiu. Czy wrzody żołądka i dwunastnicy objawy jakie mają? Prowadzę dość intensywny tryb życia i niestety stres jest na porządku dziennym, a ostatnio mam bole brzucha. Kolega właśnie mi uświadomił że mogę mieć wrzody. Czy ból brzucha, wzdęcia mogą być objawami wrzodów?
Sybilla

Postautor: Joahim » 14 maja 2016, 17:03 - sob

Mój kolega rzucił palenie cygar i przerzucił się na basen, ale ostatnio widziałem że znowu zaczął palić jakieś papierosy smakowe, mówił, że kupił w sklepie tytoniowym https://tabakiera.com.pl/ ale nie chce mi się wierzyć, myślę że po prostu kupił je w kiosku. Z tego co podpytałem jego siostrę to pali jeszcze fajkę z tytoniem fajkowym :(
Joahim

Postautor: Momo » 29 lipca 2016, 11:48 - pt

Jakbyś chciał ogrodzić sobie miejsce na basen, żeby np. dzieci czy pies tam nie wskoczyli to tu masz ofertę ogrodzenia systemowe cena. Zamontuj sobie takie furtką to będzie wygodniej wchodzić i wychodzić.
Momo

Postautor: Momo » 02 września 2016, 12:32 - pt

Też kupiłem w tym roku basen do ogrodu. Najpierw jednak musiałem wyciąć kilkanaście starych drzew bo nie było miejsca. Ale na szczęście znalazłem firmę z ogłoszenia, która wycina sady. Szybko, tanio o bez problemu :)
Momo

Postautor: sara41 » 02 września 2016, 13:39 - pt

Ja też uwielbiam basen ale nigdy nie umiem się zmobilizować, żeby pójść :)
sara41

PoprzedniaNastępna

Wróć do Rozmowy ogólne