Basen a zdrowie

Dyskusje na różne tematy

Basen a zdrowie

Postautor: bloodbishop » 20 marca 2013, 23:20 - śr

Lepiej zapobiegać niż leczyć. To mądre powiedzenie jest aktualne cały czas. Wiadomo każdemu, że osoby aktywne fizycznie są po prostu zdrowsze. Nie jest ważne jaki rodzaj wysiłku fizycznego wykonujesz; czy jest to praca fizyczna czy sport. Skutki sa takie, że masz zadbane kości, mięśnie i dobry poziom cholesterolu. Jeśli miałbym strzelać, najlepszym sportem pod względem zdrowia jest pływanie. Basen Chrzanowa to idealne miejsce, aby trenować i doskonalić techniki pływackie oraz dbać o zdrowie.
bloodbishop

Re: Basen a zdrowie

Postautor: ania » 23 marca 2013, 12:33 - sob

Zimą nie bardzo się mi chciało, ale może teraz znajdę więcej motywacji by udać się na basen.
ania

Postautor: BarrelFlow » 25 czerwca 2013, 22:24 - wt

Siedząc wiele godzin przed komputerem basen by się przydał, ale jakoś nie mogę się zmobilizować :(
BarrelFlow

Postautor: asklepidos » 15 października 2013, 13:32 - wt

Basen - super sprawa! Szkoda, że z długimi wlosami to nie tak łatwo: suszarki nie używam, a z mokrą głową wyjść na zewnątrz to masakra
asklepidos

Postautor: naturals » 08 kwietnia 2014, 10:29 - wt

Basen to super sprawa dla wszystkich. Taki wysiłek, który odciąża plecy i pomaga w zwalczaniu bólów. Ja chodzę dwa razy w tygodniu jako uzupełnienie treningu. Miło jest patrzeć jak na basen przychodzą całe rodziny. Oprócz wspólnych wyjazdów rowerowych nie znam innego sportu, który by "integrował" rodziny.
naturals

Postautor: kalinamich » 29 października 2014, 13:42 - śr

uwielbiam basen i wszystko, co związane z woda,. Sama jak regularnie chodzilam na basen to duzo schudlam
kalinamich

Postautor: Coldi » 24 czerwca 2015, 22:36 - śr

To super zajęcie dla dzieciaków jeżeli umieją pływać. To fajna forma aktywności fizycznej i zabawy. Dla dzieci dodatkowe zajęcia w umiarze to niezła frajda dlatego zastanawiam się czy nie zapisać dzieci do takiej http://szkola-muzyki.pl/dykcja-i-emisja-glosu/ szkoły muzycznej na zajęcia z emisji głosu bo lubią sobie pośpiewać
Coldi

Postautor: fibi » 26 czerwca 2015, 16:45 - pt

Basen dobry.
fibi

Postautor: bartekk2 » 28 czerwca 2015, 13:15 - ndz

Ja kupiłem basen na ogród. Jestem z niego zadowolony, mieści 26 tys litrów.
bartekk2

Postautor: FosterFester » 13 sierpnia 2015, 20:38 - czw

Lekarz zalecił mi dużo pływać ze względu na otyłość i problemy z kręgosłupem. NAwet urlop dla mnie to basen, więc pojechałem do Best Western Premier w Krakowie i specjalnie sprawdzałem czy mają basen. Pływam codziennie , schudłem i jest o niebo lepiej niż jakieś 3 miesiące temu.
FosterFester

Następna

Wróć do Rozmowy ogólne