Basen a zdrowie

Dyskusje na różne tematy

Re: Basen a zdrowie

Postautor: Wiarusek » 08 listopada 2017, 21:07 - śr

dla mnie basen jest genialny, raz na jakiś czas wracają mi bóle kręgosłupa związane z siedzącą pracą więc jak szukam miejsc urlopowych to zawsze tak, żeby móc popływać, w tym roku roku dodatkowo na spa też postawiliśmy
Wiarusek

Postautor: Olgierda » 11 listopada 2017, 05:41 - sob

Ja w ciąży tylko na basen chodzę, idealne rozwiązanie!
Olgierda

Postautor: maślanka » 16 listopada 2017, 10:25 - czw

Basen jest rzeczywiście bardzo dobry dla zdrowia. Odciąża mięśnie, które i tak pod wodą pracują. Byłam kiedyś cały tydzień w hotelu verde montana w kudowie zdroju, a tam własnie mają basen. Korzystałam z niego codziennie i czułam się fantastycznie.
Gdzie warto zjeść Kraków http://www.lajkonik-pik.pl/pl/krakow ??  Lajkonik prawdę Ci powie. Sniadanie świeże, pożywne i zdrowe.
maślanka

Postautor: Zuk88 » 11 grudnia 2017, 14:37 - pn

Mi się wydaje, że warto poszperać w Internecie w poszukiwaniu porad w tym obszarze tematycznym ;) To się może naprawdę bardzo dobrze sprawdzić ;)
Naiwne, niewinne myśli, których nic nie zakłóci, unoszą się wokół niej jak nasionka wiosny
Zuk88

Postautor: Madziulek321 » 12 grudnia 2017, 09:52 - wt

Potwierdzam, że basen to bardzo zdrowe rozwiązanie. No i bezpieczne - trudno tu o kontuzję czy zrobienie sobie krzywdy. Ja przerzuciłam się z biegania na pływanie właśnie przez problemy z kolanami i dwa razy naderwaną torebkę stawową.
Madziulek321

Postautor: płaczka » 19 grudnia 2017, 23:38 - wt

Też od jakiegoś czasu chodzę regularnie na basen :) wcześniej zawsze brakowało mi chęci, po pracy byłam wiecznie zmęczona. Ale na szczęście to się zmieniło i dbam o siebie aktywnie. Chyba to zasługa Biovitalu który piję już dłuższy czas. Rzeczywiście mam po nim więcej chęci do życia, jestem mniej nerwowa i poprawiła mi się wydajność organizmu, nie męczę się tak szybko. A jeśli ktoś uważa że jest za późno w jakimś wieku na naukę pływania to na kursie była ze mną Pani w wieku 76 lat :)
płaczka

Postautor: Stokrotka » 20 grudnia 2017, 10:27 - śr

Ja wstyd się przyznać, ale nie umiem pływać :/ Myslicie, że moge t nadrobić jako dorosła osoba? Nigdy nie chodziłam na basen, ale ostatnio wybrałam się dwa razy i sprawiło mi to ogromną przyjemność...
Stokrotka

Postautor: DanielaMT77 » 28 grudnia 2017, 09:37 - czw

Basen podobno jest swietny dla naszego kregoslupa, ja jakis czas chodzilam na plywalnie jednak jest to dla mnie meczace. Najbardziej dlugi dojazd i przebieranie sie ubieranie. Teraz jestem wylacznie na diecie bez zadnych dodatkowych cwiczen. Efekty i tak widac :) Nawet w swieta sie pilnowalam, wpis https://www.xn--kunia-zdrowia-c4c.pl/ja ... -w-swieta/ podpowiedzial mi co moge, a czego nie moge jesc na mojej diecie
DanielaMT77

Postautor: Halny32 » 29 grudnia 2017, 12:00 - pt

plywam 3 razy w tygodniu. Uwielbiam
Halny32

Postautor: Mermagda0 » 01 stycznia 2018, 22:19 - pn

Ja nie chodze na basen ale mialam taki zamiar ;D Czesciej uprawiam jogging. Rowniez staram sie dbac o to co jem. W kuchni stosuje duzo zdrowsze zamienniki. Zaczelam w pierwszej kolejnosci z cukrem. Na stronie https://www.sklep.savpol.pl/blog/co-zam ... iekow.html znajdziecie sporo jego zamiennikow
Mermagda0

PoprzedniaNastępna

Wróć do Rozmowy ogólne