Urządzanie kuchni w domu

Dyskusje na różne tematy

Re: Urządzanie kuchni w domu

Postautor: jeremy » 01 sierpnia 2017, 19:33 - wt

Ja kiedy urządzałem kuchnie dużo rzeczy zamawiałem online. Było mi prościej i szybciej, niz jakbym miał biegać od sklepu do sklepu. Zamawialem tam różne akcesoria i małe sprzęty kuchenne. wybrałem sklep wasserman.eu bo mają tam w sumie wszystko co niezbędne.
jeremy

Postautor: KasiaJo » 07 sierpnia 2017, 17:04 - pn

Ja najbardziej w mojej kuchni kocham dodoatki, niestety nie mam okna więc odpada mi hodowanie jakichkolwiek roślin :( na szczęście znalazłam alternatywę i bukiety ze sztucznych kwiatów, które w zupełności wyglądają jak prawdziwe. I od razu moje ulubione pomieszczenie stało się o niebo przytulniejsze. Myślę, że warto zadbać o takie szczegóły, bo później przyjemniej się spędza czas w takich pomieszczeniach :)
KasiaJo

Postautor: Kraupe » 09 sierpnia 2017, 14:45 - śr

Niedawno kupiłem z żoną małą działkę z domkiem niedaleko Poznania i myślimy nad zleceniem firmie zaprojektowania wnętrza. Do tej pory polecano nam firmę Kraupestudio. Wiem, że zajmują się tworzeniem wnętrz, ale chce mieć szerszy pogląd. Macie coś do polecenia?
Kraupe

Postautor: Magdula88 » 09 sierpnia 2017, 22:02 - śr

Ja to musze mieć dużo urządzeń i bardzo dobry piekarnik w kuchni. Wiecej do szczescia mi nie potrzeba. Odkad znalazlam bloga http://blog-cukierniczy.pl to moje wypieki sa na coraz to lepszym poziomie
Magdula88

Postautor: wertykalny » 10 sierpnia 2017, 16:47 - czw

Urządzałem niedawno swoją kuchnię i było to niemałe wyzwanie, ciężko się zdecydować jak ma wyglądać :) postawiłem na biały wystrój, kilka dodatków kupiłem w stacjonarnych sklepach ale zamawiałem też na homedome.pl i w efekcie mam swoją wymarzoną kuchnię :)
wertykalny

Poprzednia

Wróć do Rozmowy ogólne