Urządzanie kuchni w domu

Dyskusje na różne tematy

Re: Urządzanie kuchni w domu

Postautor: jeremy » 01 sierpnia 2017, 19:33 - wt

Ja kiedy urządzałem kuchnie dużo rzeczy zamawiałem online. Było mi prościej i szybciej, niz jakbym miał biegać od sklepu do sklepu. Zamawialem tam różne akcesoria i małe sprzęty kuchenne. wybrałem sklep wasserman.eu bo mają tam w sumie wszystko co niezbędne.
jeremy

Postautor: KasiaJo » 07 sierpnia 2017, 17:04 - pn

Ja najbardziej w mojej kuchni kocham dodoatki, niestety nie mam okna więc odpada mi hodowanie jakichkolwiek roślin :( na szczęście znalazłam alternatywę i bukiety ze sztucznych kwiatów, które w zupełności wyglądają jak prawdziwe. I od razu moje ulubione pomieszczenie stało się o niebo przytulniejsze. Myślę, że warto zadbać o takie szczegóły, bo później przyjemniej się spędza czas w takich pomieszczeniach :)
KasiaJo

Postautor: Kraupe » 09 sierpnia 2017, 14:45 - śr

Niedawno kupiłem z żoną małą działkę z domkiem niedaleko Poznania i myślimy nad zleceniem firmie zaprojektowania wnętrza. Do tej pory polecano nam firmę Kraupestudio. Wiem, że zajmują się tworzeniem wnętrz, ale chce mieć szerszy pogląd. Macie coś do polecenia?
Kraupe

Postautor: Magdula88 » 09 sierpnia 2017, 22:02 - śr

Ja to musze mieć dużo urządzeń i bardzo dobry piekarnik w kuchni. Wiecej do szczescia mi nie potrzeba. Odkad znalazlam bloga http://blog-cukierniczy.pl to moje wypieki sa na coraz to lepszym poziomie
Magdula88

Postautor: wertykalny » 10 sierpnia 2017, 16:47 - czw

Urządzałem niedawno swoją kuchnię i było to niemałe wyzwanie, ciężko się zdecydować jak ma wyglądać :) postawiłem na biały wystrój, kilka dodatków kupiłem w stacjonarnych sklepach ale zamawiałem też na homedome.pl i w efekcie mam swoją wymarzoną kuchnię :)
wertykalny

Postautor: DanielaMT77 » 21 sierpnia 2017, 11:52 - pn

Dobrze wiem, ze samemu bardzo ciezko zaaranzować ladna i praktyczna kuchnie. Z pozoru wydaje sie to tylko latwe... Ja to w mojej wybieralam tylko dodatki oraz stół do kuchni z krzesłami. Znajoma poleciła mi stronkę https://mebleolimp.pl/blog/16_Stół-do-jadalni i to tam właśnie znalazłam idealne rozwiązania dla mnie
DanielaMT77

Postautor: Kasjan591 » 27 sierpnia 2017, 18:00 - ndz

Zbierz wszystkie cechy w kupę i zadecyduj co leży najbliżej Twoim oczekiwaniom :). Bo tak ciężko z czapy coś doradzić w takiej kwestii. A żeby potem nie żałować złego wyboru.
Kasjan591

Postautor: maślanka » 12 września 2017, 01:07 - wt

ja też stawiam na dodatki, bo naprawdę potrafią w niebanalny sposób uatrakcyjnić wnętrze :) Często bardzo zamawiam na http://www.homedome.pl/. Sporo rzeczy mi się tam od nich podoba, dodatkowo sa w dobrych cenach i też jakościowo super :)
Gdzie warto zjeść Kraków http://www.lajkonik-pik.pl/pl/krakow ??  Lajkonik prawdę Ci powie. Sniadanie świeże, pożywne i zdrowe.
maślanka

Postautor: Vinop » 19 września 2017, 09:16 - wt

A co z kolorem ścian w kuchni? Ja w swoim mieszkaniu mam salon połączony z jadalnią i w wyborze odpowiedniego koloru bardzo pomogły mi informacje ze strony https://www.dulux.pl/pl/inspiracje/aran ... z-jadalnia Dzięki odpowiednio dobranym kolorom wydzielimy poszczególne obszary i zaplanujemy różne sektory w pomieszczeniu pełniącym kilka odmiennych funkcji. Na połączenie jadalni z salonem decydujemy się przede wszystkim w przypadku dużych, przestronnych pomieszczeń. Aranżacja salonu z jadalnią, a nawet i kuchnią na sporej przestrzeni to aranżacyjne marzenie, każdy sprzęt czy detal znajdą tu bowiem swoje miejsce. W takim wnętrzu bez trudu rozplanujemy poszczególne strefy oraz uzyskamy wygodny, przemyślany układ formalny. Duży stół z krzesłami czy fotelami możemy umieścić np. kilka metrów od kanapy i stolika kawowego. Z drugiej strony kompozycję może domknąć wyspa kuchenna lub długi blat roboczy pozwalający na komfortową pracę w kuchni.
Vinop

Postautor: Beowolf » 21 września 2017, 12:27 - czw

My z żoną zdecydowaliśmy się na meble kuchenne na wymiar od firmy Em-meble. Wcześniejsze meble miały już swoje lata i nie dość że nie wyglądały zbyt dobrze, to jeszcze nie spełniały swojego zadania. Obecnie jest o niebo lepiej. Nowe meble poprawiły wygląd kuchni i są one bardzo funkcjonalne. Na plus też solidność wykonania oraz atrakcyjna cena.
Beowolf

PoprzedniaNastępna

Wróć do Rozmowy ogólne