Czekoladki na urodziny dla koleżanki z firmy. Trendy czy pas

Dyskusje na różne tematy

Czekoladki na urodziny dla koleżanki z firmy. Trendy czy pas

Postautor: aleksandra.87 » 05 marca 2018, 14:50 - pn

Heloł heloł!

Mam znajomą i bardzo się lubimy, widzimy się codziennie bo pracujemy razem. Zbliża się okazja żeby jakoś dać wyraz temu "lubieniu". I stąd moje pytanie: Jak to jest z tymi podarunkami dla płci pięknej, marcepany są dziś jeszcze mile widziane czy już raczej powodują myślenie o zwiększeniu obciązeń na najbliższym treningu fitness? Okazja jest służbowa bo chodzi o koleżankę z pracy ale intencje są jak najbardziej prywatne. Podpowiedzcie coś.

Dzięki!
aleksandra.87

Re: Czekoladki na urodziny dla koleżanki z firmy. Trendy czy

Postautor: Orfeusz32 » 06 marca 2018, 10:08 - wt

no ja nie lubie
Orfeusz32

Postautor: Madziulek321 » 09 marca 2018, 10:20 - pt

Czekoladki tak, ale moim zdaniem tylko jako dodatek. Podobnie jak kwiaty. Dodatek do prezentu właściwego. A na prezent właściwy wybierz np coś z biżuterii, jakiś dodatek do ubrania lub elegancką pościel, którą tu znajdziesz w niedrogich cenach.
Madziulek321

Postautor: Sunday665 » 10 marca 2018, 09:29 - sob

Również uważam, że czekoladki są dobrym pomysłem, ale tylko jako dodatek do prezentu właściwego. ;)
Sunday665

Postautor: xihut » 23 marca 2018, 16:53 - pt

Czekoladki to bardziej dodatek na prezent, częścią głównym może być np. zabranie koleżanki na degustację wina - https://www.pickandtaste.pl. Jeżeli koleżanka lubi delektować się smakiem alkoholu, to taki prezent z pewnością jej się spodoba ;)
xihut

Postautor: SteffAnja » 03 kwietnia 2018, 17:32 - wt

W sumie nie najgorszy prezent Mozecie kupic czekoladki, moze wino. Dobra opcja jest tez jakas elegancka kawa, przeciez w sumie kazdy kawe pije :) Ostatnio tez wlasnie mialam taka sytuacje i kupowalam kawe w sklepie https://www.cafesilesia.pl/kawa-espresso dla mojej kolezanki z pracy. Jak wybierzecie jakis elegancki rodzaj to na pewno bedzie to na miejscu.
SteffAnja

Postautor: sofia32 » 12 kwietnia 2018, 12:01 - czw

Zawsze możesz jej zrobić śmieszną niespodziankę, przynieść jakieś ozdoby urodzinowe i udekorować jej miejsce pracy. Na pewno była by bardzo zaskoczona - a kto wie, może i miejsce pracy zaczęłoby jej się pozytywnie kojarzyć :)
sofia32

Postautor: galinana » 12 kwietnia 2018, 18:50 - czw

Ja bardziej ucieszyłabym się z dobrego wina, ale jeśli lubi słodkości, to czemu nie.
galinana

Postautor: Witkarrek » 15 kwietnia 2018, 15:29 - ndz

Jak dla mnie to calkiem spoko opcja. Rowniez mozesz kupic jakies dobre wino, to tez na pewno bedzie dobrze wyglądać. My ostatnio składaliśmy się w parę osób w firmie na urodziny jednej z naszych koleżanek, też to jest jakieś wyście. Kupowaliśmy jej elegancką posrebrzana paterę z https://hefra.pl/prezenty-urodzinowe Na pewno jej się to przyda na nowym mieszkaniu :)
Witkarrek

Postautor: lenka34 » 18 kwietnia 2018, 11:15 - śr

To ja chyba bym postawiła na dobrej jakości wino. My tak dla znajomej z firmy zamawialiśmy na https://new.winezja.pl/ - bo takie czekoladki to różnie bywa, lepiej chyba winko na wieczór
lenka34

Wróć do Rozmowy ogólne