Strona 1 z 1

Mieszkanie

Post: 29 stycznia 2018, 16:24 - pn
autor: arek565
Czy kupno mieszkań w tym roku jest opłacalne? Moim zdaniem TAK, teraz ceny mieszkań cały czas będą szły w górę nie ma co się oszukiwać, na pewno nie stanieją.. Ja zamierzam kupić w tym roku mieszkanie, mam już jedno na oku, orion.lublin.pl bardzo fajne inwestycje ten deweloper wykonuje, co mi się bardzo podoba.

Re: Mieszkanie

Post: 14 lutego 2018, 08:50 - śr
autor: Olgierd53
Jak już się wybiera mieszkanie to uważam, że warto też zwrócić uwagę na to co jest przed mieszkaniem. Chodzi mi o to, że zazwyczaj drogi czy też podwórze nie jest jakoś specjalnie zrobione. Wtedy wystarczy zakupić kruszywa budowlane, które przydadzą się do zrobienia drogi.

Re: Mieszkanie

Post: 25 lutego 2018, 12:09 - ndz
autor: Wiktoria82
Ja właśnie kończę formalności związane z załatwianiem kredytu. Uważam, że przy obecnych kosztach wynajmu mieszkań opłaca się kupić coś swojego na własność. Poza tym mam wrażenie, że niemalże z miesiąca na miesiąc trzeba płacić coraz więcej. Jeśli chodzi o fajne mieszkania, które mogę polecić, to koniecznie sprawdźcie inwestycje deweloperskie Kraków.

Re: Mieszkanie

Post: 06 marca 2018, 09:33 - wt
autor: spicybartek
Myslę, że tak. Kupno mieszkan nadal jest bardzo opłacalne. Tym bardziej, że to inwestycja na lata, a przy okazji możesz na tym nieźle zarobić, więc pieniądze się zwrócą, a poźniej będą na siebie zarabiac. Ja w sumie zdecydowałem się niedawno na taka inwestycję i kupiłem mieszkanie w Rowach. Wybrałem piękny apartament Lubicz, który ma świetna lokalizację. Chciałbym to mieszkanie wykończyć i zacząć je wynajmowac. To będzie dobry biznes.

Re: Mieszkanie

Post: 12 marca 2018, 14:40 - pn
autor: onedaymore
Witam bardzo serdecznie. Czy znacie może jakąś sprawdzoną firmę z doświadczeniem z Katowic, która zajmuje się roletami i oferuje również serwis rolet? Ja właśnie poszukuję czegoś naprawdę dobrego oraz sprawdzonego i nezbyt wiem na co się zdecydować... Czy uważacie, że na przykład taka oferta byłaby warta uwagi http://roleter.pl/ ? W Sieci zbierają pozytywne opinie, ale w Internecie jest tyle tego typu ofert, że nie jestem w stanie samodzielnie podjąć decyzji. Do tego mają też ponad dwadzieścia lat doświadczenia, więc sądzę, że warto tę kwestię przemyśleć. Co o tym myślicie?

Re: Mieszkanie

Post: 12 marca 2018, 22:38 - pn
autor: FosterFester
Pewnie że tak. My z żoną kupiliśmy na początku roku mieszkanie w Krakowie. Ofertę wyszukało dla nas tamtejsze biuro nieruchomości ABC Dom, z którego usług korzystaliśmy. Korzystna cena, świetna lokalizacja - my jesteśmy bardzo zadowoleni.

Re: Mieszkanie

Post: 13 marca 2018, 12:47 - wt
autor: wallisa
Pewnie że opłaca się kupić mieszkanie bo za wsze można je potem wynajmować i mieć dodatkowy dochód a jeśli chodzi o Kraków to super osiedle znajdziecie przy miejskiej plaży tuż nad jeziorem Bagry czyli Bagry Park, okolica tego osiedla jest rewelacyjna, jest dużo zieleni i piękne jezioro obok

Re: Mieszkanie

Post: 13 marca 2018, 15:15 - wt
autor: monika.kwiecien
tak napewno