Strona 1 z 4

Skuteczna reklama firmy.

Post: 22 listopada 2017, 13:09 - śr
autor: Jerzy1985
Otwieram warsztat samochodowy. Jaka jest Waszym zdaniem najskuteczniejsza reklama, która przyciągnęłaby klientów?

Re: Skuteczna reklama firmy.

Post: 22 listopada 2017, 13:19 - śr
autor: Małoząb
Na pewno nie możesz zapomnieć o stronie internetowej. To w dzisiejszych czasach podstawa. Myślę, że również przydałaby się jakaś reklama w stylu takich liter świetlnych (Skawinę akurat znalazłem, ale chyba w innych miastach też to robią), która przyciągnęłaby ludzi z ulicy. Powodzenia!

Re: Skuteczna reklama firmy.

Post: 25 listopada 2017, 21:58 - sob
autor: ela677
Zgadzam się, strona internetowa i dobra reklama w sieci. Jak będziesz szukał firmy zajmującej się takimi reklamami to polecam http://fabrykamarketingu.pl/kampanie-sem/. Robią świetne kampanie SEM, które trafiają z reklamą do zdefiniowanej grupy docelowej.

Re: Skuteczna reklama firmy.

Post: 26 listopada 2017, 12:54 - ndz
autor: frufru
Moim skromnym zdaniem, najskuteczniejsza reklama, to jednocześnie najprostsza reklama, czyli po prostu wizytówki. Na stronie http://dobre-wizytowki.pl/wizerunek-fir ... zej-firmy/ można znaleźć mnóstwo ciekawych szablonów i propozycji, uważam, że na pewno każdy znajdzie tam coś ciekawego dla siebie :)

Re: Skuteczna reklama firmy.

Post: 26 listopada 2017, 18:00 - ndz
autor: Edyta6
Warto poprowadzić całą kampanię reklamową, zreszta coraz wiecej osob korzysta z internetu dlatego nie trudno pozyskac nowych klientow.Jesli juz to kampania reklamowa bylaby najlepsza. Takie dzialania warto powierzyc firmie Seofuture https://seofuture.pl// , bo mają w tym duze doswiadczenie.

Re: Skuteczna reklama firmy.

Post: 27 listopada 2017, 14:32 - pn
autor: Werot21
Czy wyklejanie szyb taksówek może być skuteczną formą reklamy?

Re: Skuteczna reklama firmy.

Post: 28 listopada 2017, 15:37 - wt
autor: monteo
Warto na temat reklamy firmy przeczytać w artykule https://seo.zgred.pl/jakie-kpi-zastosowac-w-procesach-pozycjonowania-i-seo-4421 Mowa w nim o seo,pozycjonowaniu by być widocznym w necie. Jak ważne jest używanie odpowiednich słów, haseł po których klient poszukuje znanych i dobrych firm. To ważny i ciekawy artykuł, który podpowiada na co zwrócić uwagę reklamując firmę w internecie.

Re: Skuteczna reklama firmy.

Post: 28 listopada 2017, 23:00 - wt
autor: Blistka
Strona internetowa to teraz podstawa. Zauważ, że każdy teraz praktycznie kieruje się tym, co znajdzie w sieci, a brak strony to brak możliwości zaprezentowania swoich usług. Jeżeli chcesz, by wyglądała profesjonalnie i była wypozycjonowana w taki sposób, by każdy szukający na nią trafił to musisz skorzystać z pomocy doświadczonej firmy związanej z marketingiem internetowym. Audyt SEO, pozycjonowanie, optymalizacja, analiza i wiele innych narzędzi to coś co jest aktualnie niezbędne, by biznes dobrze prosperował. Mogę podpowiedzieć, że świetną opinią wyróżnia się http://efectownia.pl/. Skontaktuj się z nimi, a jestem przekonana, że bez problemu ustalicie wszelkie szczegóły i w rezultacie będziesz zadowolony z wdrążonych rozwiązań.

Re: Skuteczna reklama firmy.

Post: 11 grudnia 2017, 22:59 - pn
autor: MacieX822
Nie ma chyba bardziej skutecznej reklamy od reklamy internetowej. Jezeli chcecie dotrzec do jak najwiekszej liczby osób w jak najkrótszym czasie to polecam postawić właśnie na reklamę w google. Nie znam obecnie lepszej formy niż pozycjonowanie strony, no chyba że social media jak facebook i instagram, ale to bardziej w branży kobiecej/modowej choć tu tez nie jest powiedziane, że pozycjonowanie nie sprawdza się. Do przeprowadzenia dobrej kampanii polecam wam usługi firmy http://foxstrategy.pl/pozycjonowanie-stron-www/ mają bardzo dobre efekty w tej pracy

Re: Skuteczna reklama firmy.

Post: 12 grudnia 2017, 15:06 - wt
autor: Ertiko25
Czy przy pozycjonowaniu można płacić tylko za konkretne wyniki?