Tabletki na odchudzanie - Jakie?

Dyskusje na różne tematy

Re: Tabletki na odchudzanie - Jakie?

Postautor: seagreen » 11 grudnia 2017, 14:21 - pn

Ja niestety nie mam zbyt obszernej wiedzy w tym obszarze tematycznym... Dlatego też niestety nie będę w stanie pomóc...
Były jak statki na morzu oglądane przez okno - przepływały, nie pozostawiając po sobie żadnego śladu.
seagreen

Postautor: lenka34 » 26 grudnia 2017, 12:46 - wt

Przede wszystkim żadne tabletki, tylko motywacja i dieta :) tabletki nic nie dają a jeszcze mogą Ci zaskoczyć, a jeśli postawisz na zdrową dietę, będziesz wiedzieć jakie warzywa i owoce na odchudzanie jeść to schudniesz trwale i bez efektu jojo no i co najważniejsze zdrowo! :D
lenka34

Postautor: Kinka » 22 stycznia 2018, 18:22 - pn

Ja tez odradzam taką chemie... nafaszerujesz sie dla placebo i wydasz niepotrzebnie kase.. Powiem ci zlota rade.. Chcesz schudnac to zmien nawyki zywieniowe i cwicz. To da ci spodziewane efekty pod warunkiem ze bedziesz sztywno trzymac sie zasad diety i cwiczyc systematycznie. Gdy zaczelam swoja przygode z odchudzaniem bylam akurat w trakcie zmiany pracy. Musialam zamawiac posilki w cateringu bo nie mialam czasu szykowac sobie jedzenia. Postawilam na macro bios bar z ekologiczna i bezglutenowa zywnoscia, do tego nie podjadalam miedzy posilkami i ograniczylam jazde autem na rzecz roweru. Kilogramy spadaly same :)
Kinka

Postautor: kasunka » 13 lutego 2018, 21:46 - wt

Jedyną suplementacje z jakiej korzystam to w odpowiedniej porze roku witaminę D, tutaj więcej na ten temat: http://hb-dieta.pl/porady-dietetyczne/suplementacja-witaminy-d-koniecznosc-czy-chwyt-marketingowy/ . Na samo odchudzanie to dobrą dietę polecam.
kasunka

Postautor: donni89 » 14 lutego 2018, 09:12 - śr

nie polecam tabletek, nic nie dają
donni89

Postautor: marecki41 » 15 lutego 2018, 12:24 - czw

jeśli nie chcesz faszerowac sie chemia to ja polecam burnbooster, fajny spalacz tluszczu i sklad ten bardzo okej
Witam, jestem tu nowy, lubie podróże i wspinaczki polecam tabletki na odchudzanie
marecki41

Postautor: marciniak » 16 lutego 2018, 11:31 - pt

Uważam, że tabletki na odchudzanie nie przynoszą zupełnie żadnych efektów. Trzeba porządnie wziąć się za siebie - dieta i ćwiczenia to podstawa. Można też wziąć pod uwagę zabiegi medycyny estetycznej - na przykład liposukcję laserową. W Lipoline w Katowicach specjaliści wykonują tego typu zabiegi: http://www.lipoline.pl/o-centrum/zespol.html. Koniecznie poczytajcie o takiej możliwości.
marciniak

Postautor: Tereska_N » 16 lutego 2018, 16:28 - pt

Ja bym się nie faszeroała żadnymi tabletkami ;)
Tereska_N

Postautor: irek28 » 19 lutego 2018, 13:00 - pn

tabletki na diete? odpowiednia dieta i ćwiczenia to najlepsza dieta
http://pozyczkaklub.pl
irek28

Postautor: Rusałka » 19 lutego 2018, 22:12 - pn

Szczerze mówiąc nie wiem czy takie tabletki na odchudzanie działają. Moim zdaniem prędzej odchudzą Wasz portfel niż Was samych. Ja zastanawiam się nad wczasami odchudzającymi nad morzem. Bardzo ciekawy program mają wczasy w Primaverze https://odchudzanie.primaveraspa.pl/pro ... orzem.html . To ośmiodniowy pakiet odchudzający przygotowany dla osób, które pragną pozbyć się nadprogramowych kilogramów. Myślę o wyjeździe w marcu to chyba odpowiedni czas aby zdążyć z odchudzaniem do wakacji.
Rusałka

PoprzedniaNastępna

Wróć do Rozmowy ogólne