specyfik na rozstępy?

Dyskusje na różne tematy

specyfik na rozstępy?

Postautor: maślanka » 09 października 2017, 14:49 - pn

Szukam dobrych kosmetyków na rozstępy. Myślałam o czymś takim: mamas.com.pl/produkt/olejek-przeciw-rozstepom/ ktoś stosował i komuś pomogło? Co o nim powiecie? Jakie macie inne sposoby na rozstępy?
Gdzie warto zjeść Kraków http://www.lajkonik-pik.pl/pl/krakow ??  Lajkonik prawdę Ci powie. Sniadanie świeże, pożywne i zdrowe.
maślanka

Re: specyfik na rozstępy?

Postautor: Benekx » 09 października 2017, 15:19 - pn

Chyba ciężko cokolwiek polecic, sporo tych specyfikow...
Benekx

Postautor: Jerzy1985 » 17 października 2017, 08:22 - wt

A czy taki zabieg linerase jak proponują w Warszawie w tym gabinecie jest w stanie pomóc? Bo moja mama strasznie się na niego "napaliła", a według mnie nie przyniesie zamierzonych efektów. Ale ja się tam nie znam.
Jerzy1985

Postautor: maślanka » 17 października 2017, 13:20 - wt

Ja to zmagam się ostatnio z wrastającymi paznokciami. To coś okropnego. Aż planuję się wybrać do Centrum Podologicznego w Łodzi, bo tam słyszałam są dobrzy specjaliści w tej dziedzinie.
Gdzie warto zjeść Kraków http://www.lajkonik-pik.pl/pl/krakow ??  Lajkonik prawdę Ci powie. Sniadanie świeże, pożywne i zdrowe.
maślanka

Postautor: hubert92927 » 20 października 2017, 10:03 - pt

Zabrzmi śmiesznie ale dużo ruchu i strechingu, skóra bardziej się rozciąga na mięśniach i kościach jeśli jest bardziej napięta a tego możemy dokonać poprzez ruchy typowo rozciągające :).
hubert92927

Postautor: Mustella » 20 października 2017, 17:08 - pt

Moim zdaniem warto wszelkiego rodzaju kremy,specyfiki kupować w aptece.Tylko w niej mamy pewność,że kupujemy produkty sprawdzone,dobrej jakości i nie zawsze w zbyt wysokiej cenie.Istnieją kosmetyki dzięki którym nasza skóra,nasze ciało nabierze ładnego,zdrowego wyglądu.Warto wejść na stronę http://www.apteka-oliwna.pl/ w której kupimy wyroby medyczne higieniczne,bio produkty, a także dermokosmetyki.
Mustella

Postautor: Kinka » 20 października 2017, 22:07 - pt

ze specyfikami to ciezko bo naprawde przetestowalam pol apteki i 3/4 kremow z drogierii :D tak naprawde dziala tylko laser.. polecam klinike Miracki w Warszawie,, tu masz opis zabiegu http://klinikamiracki.pl/zabieg/usuwani ... -picosure/ Nie ma lepszej kliniki z tak wielkim doswiadczeniem wiedza i super efektami
Kinka

Postautor: marciniak » 24 października 2017, 09:33 - wt

Na poważne rozstępy żadna maść nie da sobie rady. Tu potrzeba konkretnej ingerencji w skórę, na przykład lasera. Poczytaj o laserze ResurFX, wykonują nim zabiegi w Vici Clinic w Krakowie. Jest to laser nieablacyjny. Polecałabym Ci raczej takie rozwiązanie bo z doświadczenia wiem, że przy rozstępach nic innego nie da rady.
marciniak

Postautor: bakary93832 » 24 października 2017, 17:18 - wt

Może spróbuj zebrać jak najwięcej informacji bezpośrednio u źródła ? Bo wtedy masz absolutną pewność że wszystko pójdzie tak jak powinno a nie że się natniesz z tego powodu że za mało poszperałeś w necie co i jak :p. W innym wypadku to po prostu wybierz coś co ma dobre opinie i tyle.
bakary93832

Postautor: Kitkux » 08 listopada 2017, 17:04 - śr

Sporo jest tego typu preparatów w internecie, warto poprzeglądać by dowiedzieć się więcej.
Kitkux

Następna

Wróć do Rozmowy ogólne