specyfik na rozstępy?

Dyskusje na różne tematy

Re: specyfik na rozstępy?

Postautor: Lifts » 16 lutego 2018, 21:53 - pt

Ja się zgodzę z tym co tam ktoś wyżej napisał. Małe rozstepy to jeszcze mozna probowac ogarnac jakimis kremami czy nawet podobno ćwiczenia pomagają, ale jak jest się po dwóch ciążach to chyba jednak czas pomyslec o czyms bardziej solidnym. Zreszta teraz nie trzeba od razu kłaść się pod noże - wystarczy dzialanie laserem czy tak jak proponują w klinice bieńkowski zastosowac specjalny żel, który regeneruje i odbudowuje skórę. Myślałam własnie o czyms takim - jak dzialac to skutecznie i raz a dobrze!
Lifts

Postautor: Vinop » 22 lutego 2018, 11:05 - czw

Rozstępy to najczęstszy problem estetyczny, jakiego obawiają się młode mamy. W widoczny sposób zmieniają one bowiem wygląd i strukturę skóry, pozostawiając trwałe i trudne do usunięcia ślady. Nieestetyczne zmiany tworzą się w kilku etapach. Na początku wyglądają jak cienkie, różowe paski, otoczone zdrową skórą. Rozstępy w miarę upływu czasu wydłużają się i poszerzają, zmieniając zabarwienie na ciemniejsze. W końcowej fazie bledną, zmniejszają się i przybierają postać nieregularnych linii. Na ich powstanie ma wpływ naturalne przybieranie wagi podczas ciąży oraz proces mechanicznego rozciągania skóry. Jeżeli na skórze pojawią się rozstępy, też nie musisz być na nie skazana na stałe. Dzięki wielkiemu postępowi laseroterapii i medycyny estetycznej znowu będziesz mogła cieszyć się ładną, gładką skórą. Rozstępy leczymy tak jak blizny, przy wykorzystaniu rozwiązań laseroterapii, połączonej z mezoterapią. Natomiast do kąpieli i codziennej pielęgnacji skóry stosuję żel oczyszczająco-zmiękczający pod prysznic A-DERMA EXOMEGA, który zamówiłam ze strony https://www.nowafarmacja.pl/
Vinop

Postautor: bugabooo » 22 lutego 2018, 11:23 - czw

Normalne jest rozstępy, szczególnie po ciąży. Więc myślę, że nie martw się tak bardzo, bądź szczęśliwy i dumny z siebie. Nikt nie jest doskonały, a niektóre znaki podkreślenia, więc nie sprawiają, że jesteś brzydki czy coś.
Ale jeśli kochasz się, po prostu spróbuj wypić więcej wody i użyj więcej kremów do ciała lub olejków. W ten sposób można uniknąć przyszłych rozstępów.
bugabooo

Postautor: Glosikx00 » 05 marca 2018, 13:00 - pn

To zależy od naprawdę wielu czynnków. Powinnaś dostać jakieś polecane sposoby na to od dermatologa bodajże.
Glosikx00

Postautor: kalimas3 » 10 marca 2018, 13:39 - sob

Pierwsze słyszę o tego typu specyfikach
kalimas3

Postautor: wallisa » 12 marca 2018, 12:55 - pn

A ja słyszałam tylko o olejku bio-oil, miałam też okazję go wypróbować na własnej skórze kiedy paskudnie oparzyłam się piekarnikiem, teraz moja blizna na dłoni jest już prawie niewidoczna a bardzo się bałam że mi zostanie ta wielka szrama
wallisa

Postautor: Bertholt1 » 12 marca 2018, 12:57 - pn

Czy progesteron jest ważny dla kobiety? Jeśli nie wiecie nic na ten temat to polecam wejść sobie na http://elobot.pl/2018/02/05/jak-wazny-j ... a-kobiety/ i poczytać informacje na ten temat, które na pewno przydadzą się nie jednej osobie.
Bertholt1

Postautor: maślanka » 12 marca 2018, 20:35 - pn

Ogólnie jeśli skóra z rozstępami a moze jest i atopowa warto uzywać kosmetyków z atopis.pl, są one bardzo fajne i wartościowe. Bardzo je lubię.
Gdzie warto zjeść Kraków http://www.lajkonik-pik.pl/pl/krakow ??  Lajkonik prawdę Ci powie. Sniadanie świeże, pożywne i zdrowe.
maślanka

Postautor: Sunday665 » 14 marca 2018, 16:32 - śr

Z doświadczenia wiem, że różnego rodzaju specyfiki, kremy nie dają pożądanego efektu w walce z rozstępami. Myślę, że jeśli problem jest uciążliwy warto udać się do specjalisty. Ja korzystałam z usług gabinetu kosmetologii i medycyny estetycznej Gorlicka-Kruk http://gorlickakruk.pl/. Oferują tam szeroką gamę zabiegów takich jak mezoterapia igłowa, która redukuje rozstępy, czy karboksyterapia mająca na celu ujędrnienie i dotlenienie skóry. Podobno świetnie sprawdzają się też peelingi chemiczne, więc myślę, że warto spróbować radykalnej walki z problemem. ;)
Sunday665

Postautor: Miki » 12 kwietnia 2018, 20:00 - czw

Rozstępy to rodzaj blizn i warto wiedzieć jak je pielęgnować, Jeżeli chcesz się dowiedzieć co nieco o tym jak to robić zajrzyj sobie tutaj http://wszystkoobliznach.pl/ . Znajdziesz tam sporo na prawdę pomocnych artykułów dotyczących blizn i ich pielęgnacji.
Miki

Poprzednia

Wróć do Rozmowy ogólne