Aranżacja salonu

Dyskusje na różne tematy

Aranżacja salonu

Postautor: maślanka » 03 października 2017, 22:43 - wt

Zastanawiam się od jakiegoś czasu nad aranżacją mojego salonu, mam takie meble: milemaison.pl/meble-prowansalskie-montreux-soft-grey i myślę czy będą pasowały do tego koloru abrdziej bezowe czy szare ściany? Jak myślicie?Dodatki chciałam czarne zrobić
Gdzie warto zjeść Kraków http://www.lajkonik-pik.pl/pl/krakow ??  Lajkonik prawdę Ci powie. Sniadanie świeże, pożywne i zdrowe.
maślanka

Re: Aranżacja salonu

Postautor: Tosia » 08 października 2017, 13:49 - ndz

Ja uwielbiam szare ściany, później bardzo łatwo dobrać do nich różne dodatki. Ja zazwyczaj wszystkie dodatki kupuję tutaj pm-m.pl można znaleźć wszystkie dodatki w bardzo niskich cenach. Albo nawet wykorzystać je i zrobić coś fajnego samemu! Bardzo polecam :)
Dla kobiety powinien liczyć się przede wszystkim wygląd! Elegancka kobieta zawsze powinna mieć na sobie elegancką biżuterię lub zegarek, który uzupełnia jej strój. Dla mnie zdecydowanie najlepszym wyborem są casio zegarki damskie!
Tosia

Postautor: Vinop » 09 października 2017, 08:23 - pn

Ja zawsze szukam pomysłów w internecie. Dla tych co mają salon połączony z kuchnią polecam artykuł https://www.dulux.pl/pl/inspiracje/aran ... -z-kuchnia Salon z kuchnią i kuchnia z salonem – to coraz częściej spotykana w polskich wnętrzach kombinacja. Z czego to wynika? Zmieniły się formy spędzania wolnego czasu, a jednocześnie nasze podejście do aranżacji. Kuchnia stała się miejscem, w którym możemy realizować swoje pasje i zainteresowania. Gotowanie przestało być żmudnym i uciążliwym obowiązkiem, odkryliśmy w tym sporo przyjemności! Przyjemności, którą warto się dzielić – z innymi domownikami oraz gośćmi. Połączenie kuchni i salonu stało się zatem obowiązkowe: możemy jednocześnie gotować i prowadzić rozmowę, kroić warzywa i dolewać kawy swoim gościom. Integracja obu pomieszczeń czy stref powinna być dokładnie zaplanowana i przemyślana. Pomogą nam w tym zarówno meble o podobnym charakterze czy wykończeniu, jak i przemyślane kolory ścian. Nic nie stoi oczywiście na przeszkodzie, aby połączyć dwie lub więcej barw.
Vinop

Postautor: Rusałka » 10 października 2017, 11:58 - wt

Mi się bardzo podobają szare ściany. Własnie zabieram się za malowanie salonu i chce mieć takie kolory. Zawsze mi się szarości podobały, poza tym do szarego pasuje praktycznie wszystko. Myślałam też o szarych/czarnych meblach ale ostatecznie wybrałam meble w kolorze naturalnego drewna. Takie drewniane meble można kupić w sklepie internetowym Urok Drewna https://www.urokdrewna.pl/szafy-witryny . Oferuję meble z litego drewna, solidne i bardzo dobrej jakości.
Rusałka

Postautor: Kamyk » 10 października 2017, 18:28 - wt

Myślę, że fajnie byłoby się skontaktować z projektantem
Kamyk

Postautor: Zacjol » 11 października 2017, 15:29 - śr

Maluj na szaro a dodatki jak najjaśniejsze lub połączenie white/black.
Blog - poczytaj, skomentuj, spraw radość autorowi :)
Zacjol

Postautor: kimmy33 » 11 października 2017, 15:32 - śr

Niedługo wprowadzę się do cudownego mieszkania od Lokum Deweloper - mieszkania wrocław i właśnie projektuję wykończenie salonu. Dlatego też jestem niezmiernie wdzieczny za linki, które tutaj podrzucacie. Dzięki nim zdążyłem już wybrać meble i kolory ścian. Pozdrawiam serdecznie!
kimmy33

Postautor: zatorowa » 16 października 2017, 08:44 - pn

Myślę, że aranżacja mieszkania to indywidualna sprawa. Ja raczej nie skupiałabym się na poradach z sieci, a poszukała tego, co faktycznie mi się podoba.
zatorowa

Postautor: Zacjol » 16 października 2017, 09:13 - pn

Dlaczego? Sieć pełna jest ciekawych inspiracji,więc warto z nich korzystać. Choć faktem jest by robić to z głową i według własnych upodobań. ;)
Blog - poczytaj, skomentuj, spraw radość autorowi :)
Zacjol

Postautor: Submarine » 16 października 2017, 15:50 - pn

Dokładnie tak, warto rzucić okiem na jakieś stronki tego typu bo pomysłów jest naprawdę masa
Submarine

Następna

Wróć do Rozmowy ogólne