Produkcja imprez

Dyskusje na różne tematy

Produkcja imprez

Postautor: dobrydzwiek » 19 września 2017, 11:02 - wt

Produkcja imprez, realizacja dźwięku i profesjonalne oświetlenie nie jest dla naszego zespołu tylko smutnym obowiązkiem - to wielka przyjemność. Dzięki umiejętnościom, które przez czas pracy udało nam się zyskać, jesteśmy w stanie transformować najprostszą imprezkę w wyjątkowy event. Zapewniamy profesjonalny band pracujący na najlepszym sprzęcie, zgodnym z riderami technicznymi rodzimych i światowych twórców. Każde zlecenie jest przez nas realizowane indywidualnie, na prośbę klienta jesteśmy w stanie zagwarantować twórców muzycznych, bądź inne atrakcje uświetniające imprezę.
dobrydzwiek

Re: Produkcja imprez

Postautor: Małoząb » 18 października 2017, 13:20 - śr

A działacie może też na terenie Katowic? bo jak to dej pory znalazłam tylko taką ofertę firmy organizującej eventy w Katowicach, ale wolałabym mieć jeszcze jakąś alternatywę w wyborze.
Małoząb

Postautor: sontak » 18 października 2017, 21:11 - śr

chcę zorganizować wielkie przyjęcie urodzinowe, komu powinienem to waszym zdaniem zlecić
sontak

Postautor: Koronka » 18 października 2017, 22:24 - śr

No na pewno jakiejś dobrej firmie, która się w tym specjalizuje
Koronka

Postautor: wioletta23071 » 19 października 2017, 13:20 - czw

To imprezy da się produkować ? Patrzcie ludzie, 42 lata na tym padole i o tym jeszcze nie wiedziałem ! Człowiek to się jednak uczy całe życie :D.
wioletta23071

Postautor: Mustella » 24 października 2017, 13:32 - wt

Produkcja imprez to nie lada wyzwanie,trzeba mieć głowę na karku,spore doświadczenie i mnóstwo ciekawych,czasami zwariowanych pomysłów.Agencja http://eventconcept.pl/pl/agencja-eventowa.html
oferuje swoim klientom produkcję,obsługę konferencji,wielkich gali czy imprez firmowych.Można na nich liczyć,zapewniają zarówno wystrój,obsługę,a także całą scenografię wydarzenia.Dzięki nim cała impreza będzie na bardzo wysokim poziomie,zaproszeni goście natomiast przeżyją niezapomniany wieczór.
Mustella

Postautor: Edkiq23 » 25 października 2017, 09:03 - śr

Fajnie fajnie tylko ile takie coś kosztuje bo wydaje mi się że zwykłego człowieka na to nie stać.
Edkiq23

Postautor: Rucen » 03 listopada 2017, 16:53 - pt

Pierwszy raz słysze o czymś takim jak produkcja imprez... Mimo wszystko jednak na imprezie dobrze jest mieć profesjonalne hostessy http://www.fordanserki.eu . Tak przynajmniej ja bym to wszystko zorganizował
Rucen

Postautor: benia55 » 08 listopada 2017, 11:24 - śr

Nie zawsze trzeba od razu decydować się na korzystanie z usług firmy zewnętrznej. Grunt to dobry pomysł i odpowiednia organizacja czasu pracy. Na takich imprezach świetnie sprawdzają się różnego rodzaju gadżety firmowe jak chociażby takie dmuchańce reklamowe http://inventini.com/dmuchance-reklamowe/. Firma inventini jest otwarta na projekty klientów i mogą stworzyć takiego dmuchańca w zasadzie w każdym dowolnym kształcie i rozmiarze :)
benia55

Postautor: maślanka » 16 listopada 2017, 10:05 - czw

Na pewno Catering Arts, oni zajmują się takimi rzeczami. pomogą ci troche w organizacji, dostarcza cale jedzenie, a wiem że dobrze gotują. Można się fajnie z nimi dogadać, mają duże doświadczenie w różnych imprezach i eventach.
Gdzie warto zjeść Kraków http://www.lajkonik-pik.pl/pl/krakow ??  Lajkonik prawdę Ci powie. Sniadanie świeże, pożywne i zdrowe.
maślanka

Wróć do Rozmowy ogólne