Strona 1 z 2

pożyczka dla biznesu

Post: 17 września 2017, 19:36 - ndz
autor: ewwooina
Cześć wszystkim. Mam takie pytanie dotyczące kredytów. Mam małą firmę i staram sie ją delikatnie rozbudować, a do tego niezbędne są dodatkowe pieniądze. Wielu moich znajomych poleca mi ofertę firmy POŻYCZKA Bardzo pozytywnie wypowiadali się o warunkach, jakie firma oferuje. Minimum formalności, a wszystko przeprowadzone szybko i profesjonalnie. Ktoś z Was korzystał i również poleca ?

Re: pożyczka dla biznesu

Post: 18 września 2017, 09:29 - pn
autor: liberiansp
ja bym raczej szukał, albo inaczej próbował na Twoim miejscu dostać dofinansowanie chociażby z urzędu, jak nie z UE na biznes ;)
__________________________
Ekspres Kasa opinie

Re: pożyczka dla biznesu

Post: 19 września 2017, 10:28 - wt
autor: Supraserwis
raczej wolałbym dostać dofinansowanie niż brać pożyczkę...

Re: pożyczka dla biznesu

Post: 23 września 2017, 00:14 - sob
autor: gugol
Dofinansowanie to nie jest taka prosta sprawa jak Wam się wydaje, jest tyle wniosków na jedno miejsce że to się w głowie nie mieści.
Jak masz dobrą poleconą firmę która udziela pożyczek pozabankowych na dobrych warunkach to się nie zastanawiaj jeżeli uważasz że to udzwigniesz,
jak nie masz to polecam Ci ich Credy , są sprawdzeni także nie masz się co obawiać.

Re: pożyczka dla biznesu

Post: 26 września 2017, 19:51 - wt
autor: marrekk277
Dobrą pożyczkę dla przedsiębiorców znajdziecie tu http://www.bezbiku.info/kredyty-dla-firm/

Re: pożyczka dla biznesu

Post: 02 października 2017, 20:29 - pn
autor: szaraczek103
najlepiej to chyba pożyczka pozabankowa. ja kiedyś pożyczyłem kilka tysięcy z https://wnet-pozyczka.pl/ i nie miałem żadnych problemów ze spłatą. no a co najważniejsze łatwo ją dostać. tego zo pamiętam to wiek ma znaczenie, a tak to tylko konto bankowe i dochody rzędu 1050 zł;)

Re: pożyczka dla biznesu

Post: 05 października 2017, 16:09 - czw
autor: Agusiek55
Też raczej w takie pozyczki bym celowała. Można je dostac bez zadnego problemu i to bardzo szybko i wygodnie. Np. oferta od https://bosspozyczka.pl/pozyczka-dla-fi ... swiadczen/ to super opcja dla każdej mniejszej firmy. U nich możecie liczyć na nawet 10 tys niemalze natychmiastowej pożyczki. Wysylane przelewem lub też kurier wam przynosci pod drzwi

Re: pożyczka dla biznesu

Post: 08 października 2017, 13:38 - ndz
autor: Tosia
A wolisz kredyt czy pożyczkę? Bo banki przy małych działalnościach nie zawsze dają kredyty.Natomiast słyszałam, że na Credy.pl zawsze można znaleźć jakąś odpowiednią ofertę dla Twoich potrzeb i to na bardzo dobrych warunkach. Tutaj zostawiam [link] gdzie można sobie poczytać o nich i różnych opcjach darmowych pożyczek :)

Re: pożyczka dla biznesu

Post: 09 października 2017, 23:35 - pn
autor: Edyta6
Jak już uda Wam się dofinansować Waszą działalność to warto zainwestować w dobrą i skuteczną reklamę . Ja bym zwróciła się do specjalistów w swojej dziedzinie. Wieloletnie doświadczenie contentorganica https://contentorganica.pl/ może Wam z pewnością w tym pomóc. Na koncie mają wiele owocnych wspólprac ze znanymi markami,dlatego warto im zaufac.

Re: pożyczka dla biznesu

Post: 13 grudnia 2017, 09:34 - śr
autor: marciniak
Ważne jest to, aby za bardzo nie przepłacić pożyczając jakiekolwiek pieniądze. Ostatnio widziałam bardzo dobrą ofertę kredytu dla firm na stronie https://kredyt123.pl/kredyt-dla-firm. Myślę, że warto wziąć ją pod uwagę. Oferują kwotę kredytu nawet do 500000 zł. Moim zdaniem to wygodna opcja.