problemy zdrowotne

Dyskusje na różne tematy

Re: problemy zdrowotne

Postautor: czarko » 05 lutego 2018, 13:16 - pn

nikolina88444 pisze:W naszym kraju problemem jest mała ilość ruchu oraz spożywanych witamin, nic dziwnego że mamy problemy zdrowotne i nie radzimy sobie z niektórymi chorobami :/.

masz calkowita racje i generalnie jesli chodzi o przeziebienie to sambucol immuno forte jest bardzo skutecznym lekiem polecam sobie sprawdzic i wiadomo witaminy, witaminy, witaminy sa niezbedne w wacle z przeziebieniem a przede wszystkim witamina C :)
czarko

Postautor: patrykoo » 08 lutego 2018, 16:13 - czw

Przeziębienie można wyleczyć np. sambucolem extra strong miodem, czosnkiem i syropem z cebuli, ale pamietajcie ze nieleczone przeziebienie zmienia sie w grype, a ta nieleczona daje juz o wiele powazniejsze konsekwencje... zdrowie powinno byc dla kazdego na pierwszym miejscu!
patrykoo

Postautor: Dosia » 09 lutego 2018, 15:20 - pt

Na grypę i przeziębienie najlepsze jest mleko z masłem i miodem, syrop z cebuli i duża ilość czosnku i wiadomo wygrzewanie, wszystkie te suplementy niszczą tylko żołądek i guzik pomagają.
Dosia

Postautor: romek34 » 09 lutego 2018, 15:45 - pt

Ja miałem poważny problem zdrowotny, właściwie z życiem seksualnym, a konkretnie z potencją. Na tej stronie http://www.igraniezseksualnoscia.pl/vigrax/ znalazłem tabletki, które rozwiązały mój problem i to bez żadnych skutków ubocznych, także jeżeli zmagacie się z podobnym problemem to polecam.
romek34

Postautor: marciniak » 12 lutego 2018, 12:49 - pn

Moja mama ma spory problem bo niedawno wykryli u niej lambliozę. O tej chorobie więcej poczytacie tutaj. To choroba pasożytnicza i nie mamy pojęcia, skąd ona się u mamy wzięła. Tak więc trzeba być świadomym chorób bo może to spotkać każdego z nas.
marciniak

Postautor: Witkarrek » 12 lutego 2018, 22:00 - pn

W utrzymaniu zdrowia najważniejsza jest profilaktyka. Dzięki zdrowemu odżywianiu i stosowaniu odpowiednich suplementów na pewno ograniczycie prawdopodobieństwo wystąpienia problemów ze zdrowiem. Mi głównie przy problemach z samopoczuciem i stresem pomogły suplementy ze sklepu https://prozdrowotny.pl/10_raw Myślę, że w wielu waszych przypadkach również mogą pomóc. Są tam też propozycje wielu odzywek dla sportowców.
Witkarrek

Postautor: kasunka » 13 lutego 2018, 21:42 - wt

do lekarza proponuję się udać :)
kasunka

Poprzednia

Wróć do Rozmowy ogólne