Studia informatyczne

Dyskusje na różne tematy

Studia informatyczne

Postautor: radison » 13 lipca 2017, 11:45 - czw

Co myślicie o studiach informatycznych? Jaka specjalizacja jest na topie?
radison

Re: Studia informatyczne

Postautor: grymsek » 13 lipca 2017, 15:37 - czw

Powiem Ci, że wszystko zależy od Twoich zainteresowań, gdyż to na ich podstawie powinieneś wybrać kierunek studiów. W końcu to Ty będziesz studiował dany kierunek, więc warto jeśli lubiłbyś studiowaną tematykę. Ja osobiście jestem na grafice reklamowe i multimediach na studiach I stopnia na WSE i jestem jak na razie zadowolony. Pierwszy rok już za mną, jeszcze 2 lata i będzie wykształcenie wyższe :) Wybrałem taką specjalizację nie tylko, że jest ona popularna w ostatnim czasie, ale również, że lubię pracę związaną z obrabianiem grafik, sklejaniem filmików, itp. :) Jeśli chciałbyś zobaczyć sobie więcej informacji na temat rekrutacji na najbliższy semestr odwiedź sobie stronę http://grafika.wse.krakow.pl/rekrutacja/ . Myślę, że jeśli chociaż trochę Cię to interesuję to kierunek jest jak najbardziej przyszłościowy ;)
grymsek

Postautor: Radek44 » 13 lipca 2017, 18:41 - czw

to bardzo dobry kierunek w dzisiejszych czasach, bardzo dużo można na tym zarobić :)
Radek44

Postautor: magda86 » 15 października 2017, 18:43 - ndz

Też uważam, że studia grafika komputerowa to bardzo dobry pomysł. Mój brat studiuje na takim kierunku w Wyższej Szkole Bankowej (http://www.wsb.pl/gdansk/studenci/studia-podyplomowe/kierunki/grafika-komputerowa-i-multimedia) i już teraz wie, że po skończeniu studiów bez problemu znajdzie pracę. Za pojęciem informatyka kryje się wiele dziedzin z którymi można wiązać swoją przyszłość. Najczęściej jak ktoś zaczyna studia informatyczne to w przyszłości planuje zająć się programowaniem albo wyżej wspomnianą grafiką komputerową, Oba kierunki są dość dobrze opłacane przez pracodawców, bo dobry fachowiec w tej dziedzinie jest na wagę złota.
Informatyka to bardzo przyszłościowy kierunek studiów. Jeśli tylko ta tematyka Cię interesuje to rozpocznij studia w tym zakresie.
magda86

Postautor: Aligator » 19 października 2017, 12:43 - czw

Jeśli chodzi o grafikę, to liczy się akurat przede wszystkim talent, umiejętności i dobrze ogarnięte portfolio, a nie wykształcenie wyższe... :roll:
Aligator

Wróć do Rozmowy ogólne