Co robić gdy boli główka?

Dyskusje na różne tematy

Co robić gdy boli główka?

Postautor: radison » 06 lipca 2017, 15:26 - czw

Jak boli główka po imprezie co najczęściej robicie? Macie jakieś ulubione tabletki ? Może jakieś naturalne koktajle?

Wszelka pomoc będzie przydatna bo niedługo wkraczam w świat pełnoletnich, a różnie to może być. Nie chce się przejechać hehe
radison

Re: Co robić gdy boli główka?

Postautor: neveron » 13 lipca 2017, 12:06 - czw

Nie tabletki, a dużo wody z cytryną, sen i jakieś owoce to Ci poprawi samopoczucie po melanżu.
neveron

Postautor: Radek44 » 13 lipca 2017, 18:43 - czw

mi pomaga sen :) w końcu nie ma nic lepszego dla naszego organizmu niż porządne wyspanie się!
Radek44

Postautor: grymsek » 08 sierpnia 2017, 10:45 - wt

Najskuteczniejszym i najbardziej sprawdzonym rozwiązaniem jest suplement diety 2KC, który przynajmniej ja stosuję od lat ;) Wiem, że jest też mocniejsza wersja 2KC Xtreme, która wzbogacona jest w inne składniki, które sprawią, że kac będzie nieodczuwalny. Ważniejszą jednakże sprawą jest to żebyś nie przeholował z alkoholem bo może być naprawdę ciężko. I pamiętaj – weź 2kc w trakcie, nie po fakcie jak to mówią w reklamie ;)
grymsek

Postautor: kardiopoz » 09 sierpnia 2017, 15:38 - śr

Problemów zwłaszcza częstych z głową nie należy lekceważyć i mogą brać się one z różnych źródeł, także z serca. Polecam wybrać się do kardiochirurga. Ja miałem problem częstych bólów głowy kiedyś, potem przyszły bóle serca, ale pomógł mi sok z granata. Doradził mi to lekarz z kardiochirurgpoznan.pl
kardiopoz

Postautor: Lipka33 » 12 sierpnia 2017, 13:33 - sob

Ja miewam czasami bardzo bolesne migreny :(Na szczęście coraz rzadziej. Co wtedy działa? Jak do tej pory na mnie tylko Ibuprom. I to muszę go też zażyć w odpowiednim momencie. W pierwszej fazie.
Lipka33

Postautor: kolka » 17 sierpnia 2017, 16:03 - czw

Moją żonę bardzo często bolała głowa kiedy mieliśmy się kochać. Wiem teraz, że to byłą tylko ściema. Tak naprawdę nie miała nigdy na to ochoty bo nie potrafiłem jej zaspokoić, albo raczej moje przyrodzenie nie potrafiło. Jak się okazało potem uważała, że jest zdecydowanie za mały :( Pomogły mi na szczęście Tabletki Penis Complete, dzięki nim mój penis naprawdę urósł i teraz już nie mamy takich problemów
kolka

Wróć do Rozmowy ogólne