farbowanie włosów w domu

Dyskusje na różne tematy

farbowanie włosów w domu

Postautor: lenka34 » 05 lipca 2017, 23:22 - śr

farbujecie włosy w domu czy jednak wybieracie profesjonalne podejście fryzjera? to jednak sporo oszczędność móc samemu zrobić to w domu niż co 3-4 tygodnie biegać z odrostami do fryzjerki. Chociaż jak mam być szczera to sama się trochę boję
lenka34

Re: farbowanie włosów w domu

Postautor: wikiwiki » 06 lipca 2017, 08:59 - czw

Ja decyduje się na farbowanie włosów w domu tylko w wyjątkowych sytuacjach, jednak bardziej wierze fryzjerowi, chociaż ostatnio sporo słyszę o sprayach na odrosty i to już mi się wydaje świetnym rozwiązaniem do domu :D
wikiwiki

Postautor: kasa1 » 06 lipca 2017, 14:11 - czw

Moja dziewczyna zawsze prosi o pomoc koleżanek jeśli chodzi o farbowanie włosów :)
kasa1

Postautor: neveron » 13 lipca 2017, 12:05 - czw

mojej mamie zawsze babcia farbuje i jakos daja rade :D
neveron

Postautor: Vinop » 29 września 2017, 11:22 - pt

Przed farbowaniem koniecznie trzeba zaopatrzyć się w dobrą szczotkę do włosów, żeby je szybko rozczesać. Ja swoją kupiłam w sklepie http://www.ezebra.pl/pol_m_Akcesoria-_S ... w-540.html Podczas szukania najodpowiedniejszej szczotki do włosów należy przede wszystkim kierować się tym, jakie włosy się posiada. Drugą sprawą jest także to, jakiego efektu się od niej oczekuje. Na rynku można odnaleźć wiele modeli, dlatego warto najpierw zastanowić się, jaki z nich będzie najlepszy. Wśród szczotek do włosów można wyróżnić takie z włosia mieszanego, naturalnego, czy popularne ostatnio szczotki typu Tangle Teezer.
Vinop

Wróć do Rozmowy ogólne