Strona 1 z 4

Włosy wypadają - co robić?

Post: 30 czerwca 2017, 12:28 - pt
autor: jeremy
Jak radzicie sobie z osłabionymi i wypadającymi włosami? Stosujecie wcierki, a może suplementujecie się tabletkami? Macie sprawdzone sposoby na osłabione włosy?

Re: Włosy wypadają - co robić?

Post: 16 lipca 2017, 22:25 - ndz
autor: maślanka
ja stosowałam palstry dermastic na wypadające włosy, tzn poleciła mi je pani w aptece. Nawet sie nie spodziewałam, ze takie plastry mogą zadziałać, a okazało sie, ze skutecznie i całkowicie wyeliminowały u mnie wypadanie włosów.

Re: Włosy wypadają - co robić?

Post: 01 sierpnia 2017, 19:12 - wt
autor: jeremy
Ostatnio pani w aptece zaproponowała mi plastry dermastic. W sumie nie wierzyłem w taka innowację, ale stwierdziłem, że spróbuję. Okazało się, że te plastry sa naprawdę bardzo dobre. Moje włosy się wzmocniły i już nie wypadają tak jak wcześniej.

Re: Włosy wypadają - co robić?

Post: 28 sierpnia 2017, 09:46 - pn
autor: FosterFester
Ja też borykałem się z mocno wypadającymi włosami. Pani w aptece doradziła mi plastry dermastic. Wystarczyło przyklejać na noc jeden plaster i stosować taką kurację 8 tygodni. Zauważyłem ogromną róznicę, a moje włosy bardzo się wzmocniły.

Re: Włosy wypadają - co robić?

Post: 10 września 2017, 21:06 - ndz
autor: spicybartek
Trzeba zapewne zrobić badania hormonalne, bo najczęściej to jest właśnie przyczyną wypadania włosów. Jeśli chodzi o mnie to bardzo pomogły mi plastry dermastic, które calkowicie wyeliminowały wypadanie włosów.

Re: Włosy wypadają - co robić?

Post: 17 września 2017, 18:24 - ndz
autor: lugens
Wcierki jakieś słyszałem, że np. olej kokosowy bardzo pomaga i dużo kobiet to stosuje prawda to czy mit?

Re: Włosy wypadają - co robić?

Post: 18 września 2017, 11:35 - pn
autor: Laczliwy898
Nie mam pojęcia jak obecnie się podejmuje tego typu decyzje ale raczej najlepiej jednak poszperać na jakiś konkretnych stronach tego typu. Wtedy jest pewność że dobrze wybierzemy ^^.

Re: Włosy wypadają - co robić?

Post: 28 września 2017, 20:26 - czw
autor: Edyta6
Ja mam ogólnie słabe włosy no i strasznie mi wypadały. Dopiero po zakupie i stosowaniu m.in serum oraz tabletek ich kondycja znacznie sie poprawiła. Zakupiłam wszystko w jednym miejscu za dobrą cenę. W tej aptece https://eapteka.pl/kategorie/wypadanie-wlosow jest duży wybór preparatów ,które są rzeczywiście skuteczne.

Re: Włosy wypadają - co robić?

Post: 28 września 2017, 23:22 - czw
autor: janinka8
skrzyp polny + pokrzywa + biotyna w tabletkach

Re: Włosy wypadają - co robić?

Post: 02 października 2017, 08:38 - pn
autor: wertykalny
Ja poradziłem sobie z wypadającymi włosami dzięki plastrom dermastic. Stsosowałem je cale dwa miesiące i przyklejalem sobie plaster na noc. Jestem bardzo zadowolony, bo zakola już nie robią się coraz większe, tylko opanowalem sytuację.