Włosy wypadają - co robić?

Dyskusje na różne tematy

Włosy wypadają - co robić?

Postautor: jeremy » 30 czerwca 2017, 12:28 - pt

Jak radzicie sobie z osłabionymi i wypadającymi włosami? Stosujecie wcierki, a może suplementujecie się tabletkami? Macie sprawdzone sposoby na osłabione włosy?
jeremy

Re: Włosy wypadają - co robić?

Postautor: maślanka » 16 lipca 2017, 22:25 - ndz

ja stosowałam palstry dermastic na wypadające włosy, tzn poleciła mi je pani w aptece. Nawet sie nie spodziewałam, ze takie plastry mogą zadziałać, a okazało sie, ze skutecznie i całkowicie wyeliminowały u mnie wypadanie włosów.
Gdzie warto zjeść Kraków http://www.lajkonik-pik.pl/pl/krakow ??  Lajkonik prawdę Ci powie. Sniadanie świeże, pożywne i zdrowe.
maślanka

Postautor: jeremy » 01 sierpnia 2017, 19:12 - wt

Ostatnio pani w aptece zaproponowała mi plastry dermastic. W sumie nie wierzyłem w taka innowację, ale stwierdziłem, że spróbuję. Okazało się, że te plastry sa naprawdę bardzo dobre. Moje włosy się wzmocniły i już nie wypadają tak jak wcześniej.
jeremy

Postautor: FosterFester » 28 sierpnia 2017, 09:46 - pn

Ja też borykałem się z mocno wypadającymi włosami. Pani w aptece doradziła mi plastry dermastic. Wystarczyło przyklejać na noc jeden plaster i stosować taką kurację 8 tygodni. Zauważyłem ogromną róznicę, a moje włosy bardzo się wzmocniły.
FosterFester

Postautor: spicybartek » 10 września 2017, 21:06 - ndz

Trzeba zapewne zrobić badania hormonalne, bo najczęściej to jest właśnie przyczyną wypadania włosów. Jeśli chodzi o mnie to bardzo pomogły mi plastry dermastic, które calkowicie wyeliminowały wypadanie włosów.
spicybartek

Postautor: lugens » 17 września 2017, 18:24 - ndz

Wcierki jakieś słyszałem, że np. olej kokosowy bardzo pomaga i dużo kobiet to stosuje prawda to czy mit?
lugens

Postautor: Laczliwy898 » 18 września 2017, 11:35 - pn

Nie mam pojęcia jak obecnie się podejmuje tego typu decyzje ale raczej najlepiej jednak poszperać na jakiś konkretnych stronach tego typu. Wtedy jest pewność że dobrze wybierzemy ^^.
Laczliwy898

Wróć do Rozmowy ogólne